Zestawy do samodzielnego malowania, zawierają wysokiej jakości płótno, drewnianą ramę, farby oraz pędzle. Nasz zestaw do samodzielnego malowania po numerach, to wszystko czego potrzebujesz, aby zacząć przygodę z malowaniem.

Każdy obraz jest wykonany z płótna, które są numerowane. To w pewnym sensie kolorowanka, ale zamiast kredek używasz farb. Każdy numer jest przyporządkowany do koloru farb, wystarczy postępować zgodnie z podanymi prostymi instrukcjami i tworzyć wspaniałe dzieła sztuki. 
                            ZALETY MALOWANIA PO NUMERACH


⦁ Malowanie wpływa na ogólne skupienie
⦁ Malowanie sprawi, że poczujesz się „zrelaksowany”.
⦁ Sprawia, że ​​czujesz się „szczęśliwszy”.
⦁ Poprawia zdrowie psychiczne
⦁ Rozwija umiejętności malarskie
⦁ Udowodniono, że każde zadanie, które wykonujesz z bliskimi, wzmacnia relacje. Pomaluj zestaw z najbliższą osobą.

 

 

Malowanie po numerach: Krok 1

Przed rozpoczeciem, znajdź dobrze oświetlone miejsce do rozpoczecia malowania. Upewnij się, że powierzchnia, na której bedziesz malować jest odpowiednio chroniona, możesz użyć do tego gazet, plastikowych podkladek, obruzu. Przygotuj pojemnik z wodą, który pozwoli na wyczyszczenie pedzli przy zmianie kolorow farb. Papierowym recznikiem bądź szmatką, osuszysz pędzle po ich oczyszczeniu, Możesz przystapić do malowania.

Malowanie po numerach: Krok 2

Odpowiedni numer na płótnie połącz z odpowiednim kolorem. Za każdym razem wykorzystuj po jednej farbie, przechodząc od dużych fragmentów do mniejszych. Rozpoczynaj malowanie od góry i kieruj się w dół. Zanim przejdzięsz do innego koloru, pomalowanym obszarom pozwól wyschnąć, zapobiegnie to mieszaniu się lub przenikaniu kolorów. W miąrę zbiżania się do brzegu zamalowanego fragmentu zachowach szczególną ostrośżność. Do zestawu dołączony jest arkusz referencyjny, który pozwoli sprawdzić numery, które zostały już zamalowane.
Kolory na przykładowej ilustracji mogą róznic się od odcieni faktycznych..

Malowanie po numerach: Krok 3

Gdy ukończysz malowanie, będziesz zachwycony. Pokaż swoja prace znajomym i rodzinie.

 

 

Malowanie po numerach: WSKAZÓWKI

⦁ Farby wysychają szybko, jeżeli są zbyt długo otwarte, pamiętaj aby po użyciu zawsze zamykać pokrywki pojemnika farb.

⦁ Jeżeli popełniłeś błąd i użyłeś nieodpowiedniego koloru, poczekaj aż całkowicie wyschnie. Następnie pomaluj obszar odpowiednią farbą, przypisaną do prawidłowego numerka.

⦁ Pamiętaj, aby przed użyciem innego koloru dokładnie wyczyścić pędzle. Po zakończenia malowania umyj dokładnie pędzle czystą wodą, aby móc korzystać z nich następnego dnia.

⦁ Jeżeli jesteś kompletnym początkującym malarzem, przećwicz pociąganie pędzlem na kartce, Pozwoli to uniknąć przekraczania granic oraz nakładanie zbyt dużej ilości farby na płótno.
li są zbyt długo otwarte, pamiętaj aby po użyciu zawsze zamykać pokrywki pojemnika farb.